חיפוש
מיון לפי
סגור

הסבר מקיף - BAHCO ERGO

הסבר מקיף - BAHCO ERGO

 

 

ארגונומיה היא המדע שמייעל את גורם ההשפעות ההדדיות שבין האנשים לסביבתם.

וזאת איך?

על ידי התאמת ביצוע המשימה למשתמש הסופי. במקרה של Bahco ERGO ™: באמצעות הכלי ביד!

למה אכפת לנו?

52% מבעיות הבריאות הקשורות בעבודה מגיעות מMSDS

 

מה זה  MSDS?

הפרעות שריר- שלד מורכב , ממוגבלויות פיזיות וממגוון רחב של מצבים המשפיעים על שרירים, עצמות ומפרקים. החומרה של MSD יכולה להשתנות עם רמות שונות של כאב ואי נוחות למהלך הפעילויות היומיומיות.

כלים ארגונומיים

הכלים הארגונומיים נועדו להיות מעוצבים  ולהתאים לכף  יד האדם, לגרום לצמצום דרישות אחיזה במאמץ ובכוח ומאפשרים לשרירים להירגע מעת לעת, כדי לצמצם את הסיכון של עייפות השרירים . מנגנוני נעילה או התאמה חייבים להיות בטוחים וקלים לשימושו זאת להפחתת סיכון של החלקה או פציעה ומעניקות משוב תחושתי הנדרש לדיוק ושליטה אופטימאלית של הכלי ביד המשתמש. כול זאת נעשה באמצעות הבחירה הנכונה של חומרים ועיצוב ידית האחיזה של הכלי. הידית היא חיונית כפי שהיא המספקת משוב תחושתי הנדרש לדיוק ושליטה אופטימאלית בכלי, ובכך להפחית את התנודות במאמץ יתר של היד והזרוע.

אז בכל פעם שכלי ERGO Bahco ™ חדש מפותח, נבדקת באופן מעשי וביצועי ,  היעילות והאפקטיביות שלו הקיימת והנחשבת, כמו גם אמינותו ועמידותו בסביבות מאתגרות תוך הערכת הבטיחות שלו כדי למנוע סיכונים של פציעות וכאבים מיידיים וארוכי טווח.

גאווה בהנעה ובהנאה גם נלקחות בחשבון בבקו, מה שהופך את הכלים הארגונומיים של בקו  אטרקטיביים ונותנים למשתמש שליטה, נוחות ודיוק. בבקו אומרים תמיד : "אנחנו מחדשים  ברציפות, במונחים של תפקוד כלי, חומר ועיצוב".

 

בעוד אחרים רק מדברים על הנדסת אנוש ב BAHCO   בפועל באמת מספקים אותה.

 

"אנו מאמינים שחשוב להתאים כלים לתלות ולמגבלות של האנטומיה האנושית, במקום לצפות מאנשים להסתגל לכלים שלנו. אנו מאמינים בהצבת הכלים הנכונים בידיים של משתמשים מקצועיים, מה שהופך את העבודה שלהם יעילה יותר, פחות מעייפת, ומוגנת בפני כול  פציעה. ויותר כיפית!"

ובכך לזכות  ליהנות משני העולמות של הנעה והנאה

עד כה קיימים  ב -500 כלי Bahco ERGO ™, והביקוש הולך וגובר. כדי לחדד את היתרון התחרותי של בקו בהנדסת אנוש ועיצוב תעשייתי, יש לבקו את  התכנית המעודנת לתהליך Bahco ERGO ™. זהו תהליך בעל  שלושה שלבים מקיפים (כל שלב כולל מספר שלבים), אשר מבטיח את תוקפו של כלי ERGO ™. תהליך Bahco ERGO ™ הוא ייחודי לBahco ומבוצע באופן מדעי בעזרת מעצבים תעשייתיים וErgonomists. תהליך Bahco ERGO ™ הוא בהתאם לתקן ISO 9241.

 

השלב הראשון של תהליך Bahco ERGO ™ הוא לב. מטרתו היא לספק את הבסיס לפיתוח מוצר ארגונומי. זה תהליך מורכב של טרום לימודים לכל רעיון למוצר, בדגש על הסקר ארגונומי - סדרת ראיונות להשיג תובנות על המשימות שבוצעו בכלי, איך זה מתבצע, על ידי איזה סוג של מפעיל ובאיזה סוג של סביבה.

השלב השני הוא ניסוי. זה מתחיל עם עיצוב אב טיפוס שנבדק על ידי משתמשים ואת תוצאות הבדיקה מנתחים. זה מוביל לסדרה חדשה של אב טיפוס ששוב, מכניסים באמצעות בדיקות משתמש וניתוח. מספר סיבובי עיצוב ובדיקה משתנה בהתאם למספר גורמים.

בסופו של שלב זה, מסקנות נעשות ואב טיפוס של מוצר מוצלח יכול לעבור לשלב האחרון, נושאים כמו הגדרה. בשלב זה הצעת העיצוב הסופית נעשית על סמך כל המחקרים והבדיקות שנעשו בשני השלבים הקודמים, ואת מפרט המוצר ומסמכים דרושים אחרים מוכנים למוצר כדי להיות מוכן להקדמה.

סימני המסחר רשום ERGO

כל כלי Bahco ארגונומי שפותח בתהליך Bahco ERGO ™ ביסודיות. מנהל העיצוב של SNA אירופה מאשר רק אחרי בדיקת  כל התהליך הקפדני של המחקר שבוצע לכלי  ורק אז מונפקת  תעודת ERGO ™ לכלים שאושרו, והם מסומנים עם לוגו ERGO®. ERGO ™ .

 

 

  נרשם בפעם הראשונה בשנת 1984

 

 

למוצרי Bahco ERGO ™ מוענקים ללא הרף פרסי העיצוב היוקרתיים ביותר. בין האחרון, Bahco ידית רצ'אט מבודד והמברג שהושק לאחרונה עם החלפת סטים להבים שהוכר עם פרס עיצוב מוצר iF 2014.

המוצרים של באקו - (תמונות מוצרים במשושה מעל)

 

מברגים ™ ERGO

תכנית המחקר ופיתוח של Bahco ממשיכה להוכיח את מומחיותה בתחום של כלי יד. הכלים שלנו דורשים פחות מאמץ לשימוש ונועדו קודם כל להיות בטוחים לשימוש. כדי לייצר מברגי Bahco ERGO ™ קודם מבצעים תחקירים בשטח , באולמי ייצור במדינות שונות ולכשמחליטים לייצר אז זה נעשה תחת  נהלים תובעניים כדי שבסופו של תהליך הם ידורגו כמבצעים את העבודה בצורה הטובה ביותר בעולם !

 

 

ייצורם של מברגי ERGO ™ עוברים  שלושה שלבי תהליך Bahco ERGO ™. התהליך כולל  לקיחה בחשבון של כל העובדות וחוויות המשתמשים , ergonomists, מעצבים תעשייתיים ומומחי מו"פ, כמו גם מבדיקות וניסויים נרחבים. בסופו של דבר המברגים שייוצרו יהיו קלים יותר לשימוש, נוחים יותר לאחיזה הרבה יותר משמעותיים מבחינה תיפקודית.

באמצעות מברגי ERGO ™ המשתמש מפחית  את הסיכון של מתח שרירים, תאונות ופציעות, לצד הגברת  שביעות רצונו בעבודה, בפרודוקטיביות וברווחיות לו לסביבה ולמעסיק.

 

המגוון הרב של מברגי ERGO ™ הוא עצום ומכסה את רוב הצרכים של המשתמשים כאשר קל לזהותם לפי הצבעים ללא צורך לבדוק את הקצה.

 

מברגי ERGO ™ המבודדים בידוד V1000 מיוצרים בהתאם לתקן הבינלאומי IEC60900 לעבודה עם מערכות חיות עד 1000 V AC ו 1500 V DC.

 

התוספת האחרונה למשפחת המברגים של  Bahco ERGO ™ היא ידית ERGO ™ עם להבים מתחלפים, או במילים אחרות ™ ERGO ידית בשילוב של להב עם שחרור מהיר. הוא משלב את הנוחות של מברג ERGO ™ עם הגמישות של שינוי להבים לפי צורך.

 

כאן תמונה או דף נחיתה להזמנה

לחץ כאן כדי לקרוא עוד על מברגים ™ ERGO.

 

לחץ כאן כדי לקרוא עוד על ERGO ™ להחלפה המברג.

 

Bahco ERGO ™ מברג בן  32 שנים

מברג Bahco ERGO ™ הראשון הוצג בשנת 1983. וכדי שיותר משתמשים יוכלו להנות ממברגים אלו ישראל זוכה למחירים ייחודיים ובמיוחד לאור העלאת האתר החדש שלנו לאוויר !

ב-32 השנים הללו נוספו עוד למעלה מ-60 מברגי ERGO  שונים כבודדים , סטים ומבודדים.

   

 

ERGO ™ פליירים וקטרים / חותכי צד

הקטרים של  Bahco – מיוצרים כבר למעלה  מ -150 שנים, ומשלבים חומרי גלם מהטובים בעולם תוך  תהליכי ייצור מבוקרים וכמו כל מוצרי Bahco ERGO ™, הם עוברים  תהליך Bahco ERGO ™ הקפדני ובסופו הם נושאים בגאווה את הלוגו של ERGO®.

 

חותכי הצד / קטרים של  Bahco ERGO ™ מיוצרים בשתי סדרות . הרגילה 2101 וBahco ERGO ™ Heavy Duty ה 21HD.

 

שניהם מגיעים עם התכונות הבאות:

 

ראש ללא קצוות חדים

בורג מרכזי משופר לדיוק בחיתוך

פטנט קפיצי ב- off או on  לפי סוג העבודה

רוחב Shank אופטימלי לכוח מרבי

ידיות בבידוד דו קומפוננטי bimaterial

לחץ כאן לסרטון הקטר של BAHCO

סדרת ה - Bahco ERGO ™ Heavy Duty 21HD מצויד בראש חסון נוסף שמספק לקצוות החותך חוזק עצום לכל אורך הלהב; הוא חותך לדוגמא חוט פסנתר של עד 3 מ"מ. לחץ כאן לסרטון וידאו על סדרת 21HD.